• Finał rewitalizacji w Tułowicach!

Powiat Opolski wkrótce rozpoczyna ostatni etap prac związanych z rewitalizacją parku, który jest częścią prowadzonego przez samorząd powiatowy Zespołu Szkół w Tułowicach. Zakres prac obejmuje  rekonstrukcję i odtworzenie ciągów komunikacyjnych w parku, budowę ogrodzenia czy przywrócenie dawnego wyglądu bramy wjazdowej wraz z odtworzeniem figur jeleni.
    Data publikacji: 10-06-2021 21:28
  • ZS w Niemodlinie będzie mieć nowe boisko!

2 297 318,34 zł  kosztować będzie modernizacja boiska szkolnego, terenów zielonych oraz wjazdu przy Zespole Szkół w Niemodlinie. Pieniądze pochodzą  w całości z budżetu powiatu, który prowadzi tę szkołę.
    Data publikacji: 10-06-2021 20:59
  • Szczepionki czekają na chętnych!

Blisko, szybko, sprawnie, łatwo i z myślą o zdrowym jutrze, warto skorzystać z okazji i zaszczepić się w punkcie szczepień powszechnych działającym w przy kampusie Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej -  czytamy w najnowszym Tygodniku Ziemi Opolskiej. Pisały o tym również inne lokalne media, za pośrednictwem których staramy się dotrzeć jak najszerzej z informacją, że jest tam jeszcze spory zapas szczepionek. Tylko do końca miesiąca!
    Data publikacji: 10-06-2021 20:19
  • Przypominamy: nabór na dotacje do ratowanie zabytków dobiega końca

4 czerwca kończy się nabór wniosków na dotacje z budżetu powiatu do prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy obiektach wpisanych do rejestru zabytków.
    Data publikacji: 02-06-2021 07:32
  • Bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50 do 69 lat

Data publikacji: 01-06-2021 15:14
  • Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka