• Obowiązek zgłoszenia do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych

Data publikacji: 21-01-2022 11:24
  • Z myślą o niepełnosprawnych

Chcąc pomóc niepełnosprawnym powiat wesprze działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej w Tarnowie Opolskim i WTZ w Starych Siołkowicach.
    Data publikacji: 20-01-2022 14:34
  • Nasze technika wysoko w rankingu "Perspektyw"

Nasze technika w Zespole Szkół w Tułowicach i w Zespole Szkół w Ozimku zajęły wysokie lokaty w popularnym ogólnopolskim Rankingu „Perspektyw” i otrzymały znak jakości – „Srebrną Tarczę”.  W rankingu wojewódzkim Technikum Leśne w Tułowicach znalazło się na 8. miejscu,       a Technikum w Ozimku na 10.
    Data publikacji: 13-01-2022 13:02
  • Nasz PCPR przypomina o terminach

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu informuje, że w 2022 roku będzie realizowany „Program wyrównywania różnic między regionami III” finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Na co można uzyskać dofinansowania i do kiedy można składać wnioski?
    Data publikacji: 10-01-2022 10:44
  • Nieodpłatna pomoc prawna - ważna informacja

Ważna informacja dotycząca nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP):  w Niemodlinie od początku tego roku punkt nieodpłatnej pomocy prawnej zmienił lokalizację. Teraz mieści się w Urzędzie Miejskim przy ul. Bohaterów Powstań Śląskich 37, pokój nr 60, III piętro.
    Data publikacji: 05-01-2022 10:54
  • Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Wszystkim Mieszkańcom Powiatu Opolskiego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku z całego serca życzymy, by ten wyjątkowy czas wlał w Wasze serca spokój i przegonił troski, a rok 2022 niech spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje.
    Data publikacji: 23-12-2021 10:25