30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dziś obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji Wszystkim Wspaniałym Rodzinom Zastępczym z naszegopowiatu, które dały tylu dzieciom miejsce w swoich domach i sercach, życzymy by dobro, które czynią wróciło do nich i do ich rodzin po tysiąckroć. Życzymy Wam dużo zdrowia, siły, radości i satysfakcji z odpowiedzialnej roli jaką na siebie przyjęliście. Wspieranie rodzicielstwa zastępczego jest jednym z zadań powiatu, z którego nasz samorząd stara się poprzez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Z wyrazami podziwu i wdzięczności pozdrawiamy Was serdecznie, a Dzieciom życzymy samych szczęśliwych dni.

Starosta Henryk Lakwa, wicestarosta Leonarda Płoszaj i członek Zarządu Powiatu Opolskiego Krzysztof Wysdak