Życzenia z okazji Dnia Dziecka i...

Przewodniczący Rady Powiatu w wieku raczej przedszkolnym, starosta jako dwulatek. Zobaczcie ich (i nie tylko ich) zdjęcia z  dzieciństwa.

Natomiast z okazji Dnia Dziecka Wszystkim Dzieciom z powiatu opolskiego - małym, dużym i tym całkiem dorosłym, którzy dla swoich Rodziców na zawsze pozostaną dziećmi, życzymy samych szczęśliwych chwil, beztroskich dni i lat, mnóstwa radości, miłości, pozytywnej energii i spontaniczności.

W tym roku do życzeń na FB powiatu dołączyliśmy fotogalerię z udziałem osób związanych ze Starostwem i Powiatem, które poprosiliśmy o zdjęcia z czasów kiedy byli dziećmi. Podpisaliśmy je nazwami pełnionych dziś przez nich funkcji. Rzecz jasna nie ma tutaj wszystkich pracowników, gdyż filmik ze zdjęciami byłby bardzo długi.

A oto link do fotogalerii na FB:

Raz jeszcze składamy najlepsze życzenia Wszystkim Dzieciom z Powiatu Opolskiego.

Kto jest na zdjęciu do tego tekstu: odpowiedź znajduje się w fotogalerii.