Nieodpłatna pomoc prawna - ważna informacja

Ważna informacja dotycząca nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP). W Niemodlinie od początku tego roku punkt nieodpłatnej pomocy prawnej zmienił lokalizację. Teraz mieści się w Urzędzie Miejskim przy ul. Bohaterów Powstań Śląskich 37, pokój nr 60, III piętro.

Dzięki windzie zamontowanej w ubiegłym roku w niemodlińskim magistracie, tamtejszy punkt NPP jest dostępny również dla osób niepełnosprawnych. Nasz Wydział Edukacji i Spraw Społecznych informuje, że niemodliński punkt NPP w nowym miejscu jest czynny w poniedziałki od 8.00 do 12.00 i w piątki od 9.00 do 13.00.

Te punkty NPP, które czynne są w piątki, w najlbliższy piątek - 7 stycznia będą udzielać porad telefonicznie (wykaz punktów wraz namiarami znajdziecie Państwo na stronie www.powiatopolski.p), stacjonarnie tego dnia będzie dostępny tylko punkt NPP w w Starostwie Powiatowym w Opolu, przy ul. 1 Maja 29.

Poza tam od początku tego roku we wszystkich lokalizacjach NPP porady będą udzielane zarówno stacjonarnie, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, jak i telefonicznie.